Mobile menu

COI

Про нас

Олександр Юров

Олександр Юров

Технічний директор

Технічний директор. Логічніший та послідовніший, ніж увесь відділ копірайтингу разом узятий. Політ його думки не обмежує навіть компілятор. Завжди привітний та уважний, навіть якщо співрозмовник не спілкується жодною з мов програмування.

Мирослава Юрова

Засновниця

Мирослава Юрова — Альфа та омега нашої команди. Подає ідеї, направляє нас і очолює усі двіжі. Ніжно любить COI, сім’ю, туфлі на шпильках і свого ручного мотоцикла Kawasaki. Її суперсили — не ускладнювати просте та вставати о П’ЯТІЙ РАНКУ, а суперслабкість — речі зеленого кольору. Коротше кажучи, коротко не скажеш — приходьте знайомитись!

Мирослава Юрова
Ірина Гнатюк

Ірина Гнатюк

Наша SMM-менеджерка Іра обожнює поезію і твори Стівена Кінга (серію книг «Темна Вежа» прочитала за 5 тижнів!). Надихається осінню, грою вуличних музикантів і подорожами в поїздах. В майбутньому хотіла б полетіти в космос, а поки що подорожує багато і часто. Серце Іри пропускає удар кожного разу, коли вона обіймає свого кота Золтана. Цінує щирих людей, які не соромляться бути добрими.

Олена

Олена

Олена — сама собі талісман. Веде активний спосіб життя і багато подорожує, а найцікавішим місцем світу вважає те, де ще не була. Олена — ас в математиці. Окрім цифр і формул, їй подобаються приємні сюрпризи і фільми зі стрімким розвитком подій. А ще вона плекає ніжну любов до котиків. У вільний час Олену можна побачити за читанням книг про цікаві винаходи вчених — так вона абстрагується від математичних рівнянь і алгоритмів.

Попілевич Андрій

Попілевич Андрій

Мріє про ліси, гори і хатинку в Норвегії. Саме там він би ласував домашньою піцою і малював картини, згадуючи молодість. Має цікаве хобі, результати якого відкрили нам Андрія з несподівано пікантної танцювальної сторони. До того ж достеменно відомо, що за плечима в нього ще й темні махінації з коректурою оцінок.

Фостяк Віталій

Фостяк Віталій

Водолій, який любить воду в усіх агрегатних станах. А найулюбленіша рідина — це борщик від мами, і ніхто з семи мільярдів людей на планеті кращого не готує. Щоб не шукати води деінде, будує свій власний басейн. Якщо не складеться з кар’єрою програміста, розглядає варіант опанувати нелегке ремесло тамади.

Ігор Попков

Ігор Попков

.NET Developer, який вправно робить не тільки свою роботу, але й катається на гірських лижах та грає в настільні ігри. Ходять чутки, що іноді він може робити це все одночасно. Любить м’ясо та солодощі, проте достеменно невідомо, чи готовий він їх поєднувати.

Тетяна Вільчинська

Тетяна Вільчинська

Талановита фотографка, яка любить динозаврів і смішні футболки. На її кадрах гарно виходить все і всі, навіть невиспані-нечесані-немальовані об’єкти і ті, що взагалі не в дусі. Вміє варити смачний глінтвейн і полюбляє якісний кінематограф.

Анастасія Дворецька

Анастасія Дворецька

Technical writer з темним минулим в копірайтерстві та HR, а ще Пікачу на півставки. Та, що любить поспати, потанцювати, почитати і п’є рекордну кількість кави. Спеціальні атаки: шпагат, вулканська розпальцьовка і брофіст (виконується в парі з Вячеславом).

Богдан Щудло

Богдан Щудло

.NET-Програміст, який любить червоний колір і не любить стереотипи. І сам не відповідає шаблонам: розумний і проникливий, хоч і натуральний блондин. Як справжній лев, прагне до кращого. Мріє полетіти в космос і щоб всі мови базувалися на CLR. Високий і ставний, як добрий молодець, небагатослівний і діяльний, як справжній супергерой.

Ольга Черевко

Ольга Черевко

Креативна директорка, я головна редакторка, яка, за сумісництвом, найкращий порадник. Красуня від природи та редактор за покликанням. Настільки ввічлива, що вибачається перш ніж почати сварити. Завжди має про запас кілька нових відмінних ідей та доброзичливу усмішку. Піднімає настрій та мотивує інших власним прикладом.

Юрій Зелінський

Юрій Зелінський

.NET-програміст. Володіє великим та могутнім C#, вмить «лускає» логічні задачки. Усміхається так сліпуче, що міг би стати моделлю реклами зубної пасти. Мовчазний – віддає перевагу справам, а не розмовам. Майстерно досягає результатів з допомогою джедайської Сили та вулканської логіки.

Мирослав Гавдьо

Мирослав Гавдьо

.NET Developer, професійний шлях якого почався з олімпіади з програмування ACM\ICPC. Любить IT-сферу у всіх її проявах — від розробки ПЗ до тематичних фестів. Вміє кататися на велосипеді і ремонтувати його, вважає себе білим і пухнастим рокером. Якби Мирослав знімав фільм, той називався б «Клава, C#, два фреймворки».

Анастасія Сєрікова

Анастасія Сєрікова

Головна редакторка, який поєднує в собі непримиримість до нещирих пустих слів та ніжну трепетну жіночність. Влучно добирає епітети та рядки з пісень для будь-яких оказій. Обожнює варення, чаї, вірші та писати-писати-писати. Як справжній представник знаку Терези, вагається доти, поки не знайде найкраще, наймиліше і просто «най-най»!

Роман Соломко

Роман Соломко

.NET Developer, який навіть у житті керується принципами ООП, зокрема наслідуванням. Як і батьки, розробляє та моделює ПЗ. Любить оранжевий колір та лускати логічні задачки під різноманітну інструментальну музику. Як справжній реаліст завжди хоче спати. Та як програміст розуміє, що сон йому тільки сниться.

Анастасія Малєєва

Анастасія Малєєва

QA Engineer, яка знає, що гарантія якості потрібна всьому: від програмного забезпечення до кулькових ручок. Покликання Насті — усунення різноманітних недоліків у ПЗ. І справляється вона з ним майстерно! Від пошуку багів відволікається на творчість групи Muse і катання на сноуборді.

Іван Шийка

Іван Шийка

Юрист, під офіційним виглядом і суворим поглядом якого живе любов до блек-металу.

Систематизує несистематизовуване і ніколи не чує будильник (бо неодноразово прокидається за дві хвилини до і переставляє його). Кавоман, жоден день якого не обходиться без Господарського кодексу і букви закону.

 

 

Олександра Антонишин

Олександра Антонишин

Копірайтерка, що вміє чітко висловлювати свої думки навіть поглядом. Знала Марину та Марію ще до того, як стала частиною команди COI (і це приємний бонус). Дівчина-протиріччя, яка, можливо, любить зелений колір та вважає каре стилем життя.

Христина Винницька

Христина Винницька

Дизайнерка, яка в полюванні за враженнями та емоціями готова проїхати ровером багато кілометрів, піднятися на скелю, спуститись з неї на лижах, а потім вплав дістатися до солодощів :slightly_smiling_face: Вона любила хендмейд ще до того, як це стало мейнстрімом, а на вулиці її можна впізнати за червоними окулярами і рюкзаком, в якому поміщається ноутбук, книжка і все-все-все.

Мирослав Ховалко

Мирослав Ховалко

System Administrator & QA, який справедливо вважається повелителем всієї нашої мережі. Вміє налагодити все: від компютерів до ді-джейського пульта. Офісний Болік (що підтверджено відповідною футболкою) та люблячий татусь. Знає безкінечну кількість анекдотів та корисних утиліт.

Галина Скібіцька

Галина Скібіцька

Бухгалтерка, яка щомісяця примушує нас ставити плюсики та обожнює фіолетовий колір. Знає жіночок у податковій і що таке педевешка, а ще — як розшифровується ЄСВ, КВЕД і володіє артефактами 1С та M.E.Doc. Загалом, чітко ставить перед собою цілі та досягає їх, м’яко при цьому посміхаючись.

Не буває надто складних завдань, якщо за справу береться команда COI!