Mobile menu

COI

Співпраця

24.03.2017

Ми відкриті до ініціатив. Ми підтримуємо благодійні проекти. Ми розуміємо цінність спілкування в колі однодумців.

    

З листопада 2016 року COI marketing & software долучилася до ІТ-спільноти Львова. Lviv IT Cluster об’єднує найуспішніші ІТ-компанії та втілює найсміливіші проекти у сферах промоції, освіти, інфраструктури та підтримки бізнесу.

 
    

Львівський парк культури ім. Б. Хмельницького — це пам'ятка садово-паркового мистецтва та осередок розважальних подій Львова. В рамках цього соціального проекту ми долучаємося до «зелених» ініціатив міста.

 
    

«Краплина для життя» — соціальний проект, діяльність якого спрямована на пошук донорів крові. COI marketing & software підтримує благодійну ініціативу і неодноразово долучалась до здачі крові.

 
    

Simplex — наш юридичний партнер. Якісні послуги та індивідуальні рішення в договірному, корпоративному, податковому, інтелектуальному праві. Супровід інвестиційних проектів, вирішення спорів, робота з приватними клієнтами.

 
    

Студія краси «Ключ» надає послуги манікюру і педикюру, пропонує візаж, стрижки та зачіски, догляд за шкірою. Початок нашої співпраці датується груднем 2016 року.

 
    

Shulga Massage — організація, яка надає послуги офісного масажу IT-компаніям Львова. Якість послуг перевірена нами особисто.

 
    

ROCKOKO — львівський струнний квінтет з репертуаром від легкої класики до важкого металу. Майстерні виконавці каверів, які вміють створити настрій свята.

Поділитися посиланням