Наверх

Що з’явилося першим — яйце чи курка? Ранок чи вечір? Бізнес чи реклама?

Кажуть, що першу рекламу створили ще в часи печерних людей, тільки от деякі компанії і сьогодні використовують не менш древні напрацювання.

А що в результаті?

Ви перемикаєте канал, коли починається реклама, перегортаєте сторінку з рекламними постерами, не помічаєте величезних банерів (навіть якщо на них зображені оголені дівчата).

Навіщо вкладати гроші в рекламу, яка всіх дратує?

У компанії COI marketing · software не просто роблять рекламу. Ми працюємо творчо! Вірші вже нікому не цікаві, картини художників починають цінуватися лише після їхньої смерті, а музиканти за замовчуванням мають або бути бідними, або танцювати в білизні під фонограму. У нас талановиті люди творять! Творять креативно, творять сучасно, творять з душею. І, що найголовніше, творять для вас — для вашого бренду, вашого продукту чи послуги, для ваших клієнтів!

Реклама — мистецтво!

Хороша реклама цікава, захоплива, нестандартна. І водночас вона продає! Вона вражає чітко в ціль, в серце та розум, западає у свідомість. Вона змушує людей говорити про неї, а продажі — збільшуватися. І саме така реклама — наша ціль. Працюючи в поті чола, аналізуючи та експериментуючи, ми зламаємо рекламні стереотипи! Ми доведемо, що реклама — це цікаво. І ми зробимо це, просуваючи саме ваш продукт!

Золотий маркетинг

Можна викидати гроші на похмурі плакати та сумні сайти. А можна вкласти їх та отримувати дивіденди! Жоден з рекламних інструментів не буде ефективно працювати без маркетингу, розуміння ринку, продуманої концепції. Правильна реклама — депозит з високими процентами, COI marketing · software — надійний банк. Ми не просимо вас віддати нам гроші, ми пропонуємо вам вкласти їх у рекламу вашого бізнесу!

Наші нагороди

За вислугу років

У небезпечному рекламному бізнесі

За колективну працю

Над задачами, за злагоджену роботу команди

За відвагу

У використанні сміливих та неординарних ідей

За мужність

У жорсткій боротьбі з конкурентами наших підопічних

Наші звання

Заслужений борець

За якість реклами

Почесний винахідник

Стратегій та концепцій

Льотчик-космонавт

За відкриття нових зірок та планет

Матір-героїня

За «виховання» брендів та продуктів

Наші клієнти