Mobile menu

COI

Вакансії

У бібліотеці професіонала завжди знайдеться місце для нової корисної книги. А ми у компанії COI завжди будемо раді новим обдарованим співробітникам!

Ви молоді, амбіційні, ваш мозок не затьмарений стереотипами? Ви маєте талант і прагнете розвивати його? Ви готові навчатися у кращих і з часом стати одним із них?

Формат open-space — це те, що пояснює, і те, що диктує. У нас буває гамірно. Донести думку від дверей до свого столу іноді видається справжнім випробуванням. І історія, розказана у копірайтерів, дуже ймовірно, що буде почута за столом у дизайнерів.

Робота — це важлива частина нашого життя. Ми працюємо в комфортному офісі, і нам важливо, щоб ті кілька годин, які ми проводимо разом щодня, були приємними та ефективними.

Гарантуємо вам приємний колектив, справедливе ставлення, вільний робочий графік, офіційне працевлаштування та можливість кар’єрного зросту.

Ми чекаємо від кандидата ефективної роботи, націленості на результат, бажання вдосконалювати свої навики, адекватного сприйняття критики та максимальної відповідальності.

ХОЧЕТЕ НАДІСЛАТИ РЕЗЮМЕ?

Якщо ви хочете працювати саме у нашій компанії і вважаєте, що ідеально нам підходите, не чекайте появи відповідної вакансії, одразу надсилайте своє резюме на адресу: hr.dept@coi.com.ua.

 

У нашій команді завжди раді талантам!